Nasi sponsorzy – firmy

Stań się dumnym sponsorem naszych zwierząt

ALSAL – Firma Wielobranżowa – p.Wojciech Hudyka to jedna z wiodących polskich firm produkujących i montujących systemowe oraz niesystemowe konstrukcje aluminiowo-szklane dla budownictwa. Najnowsze technologie, nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalna, doświadczona kadra pracowników pozwalają przedsiębiorstwu na spełnienie najbardziej wyszukanych potrzeb klientów.

sponsor tabliczek gatunkowych zwierząt w całym ZOO

Extreme Corals – sklep oferujący różne gatunki roślin i ryb do urządzania domowego akwarium morskiego.

sponsor urządzeń i obsady akwarium morskiego

Kärcher Sp. z o.o. jest to globalnie działająca niemiecka firma rodzinna, znana z produkcji urządzeń i systemów czyszczących, a zwłaszcza urządzeń wysokociśnieniowych. Firma Kärcher jest obecna w 47 krajach świata. W Polsce firma  istnieje od 1993 roku.  

ofiarodawca urządzeń wysokociśnieniowych i odkurzaczy do utrzymywania czystości w Pingwiniarni

Gabinet Lekarski Małgorzata Politowska to nowoczesny gabinet kosmetyczny. Gwarantuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

sponsor kota argentyńskiego

Gmina Solec Zdrój – gmina w województwie świętokrzyskim, w powiecie buskim. Nazwa gminy pochodzi od słonych źródeł, które licznie występują na tym terenie. Za początek historii uzdrowiska uważa się rok 1837, kiedy to Zdrój Solecki staraniem Karola Godefroy został wpisany do rejestru uzdrowisk polskich.

sponsor bociana białego

Kancelaria Prawna Realność – Funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od roku 1988. Biuro posiada trzy licencje zawodowe dotyczące pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiada wymagane ubezpieczenia i jest Członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości . Biuro legitymuje się Złotą Nagrodą Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości z roku 2005 oraz wieloma dyplomami i wyróżnieniami za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz Stowarzyszenia Pośredników. Firma współpracuje z wieloma branżowymi instytucjami w Polsce i za granicą. Świadczy usługi również w języku niemieckim, angielskim,włoskim, serbskim i chorwackim.

sponsor lemura czerwonobrzuchego

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha – zostało powołane do życia z inicjatywy Andrzeja Wajdy i otwarte w 1994 roku jako Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Przez dziesięć lat stanowiło oddział Muzeum Narodowego w Krakowie. W roku 2005 otrzymało status Państwowej Instytucji Kultury, a od roku 2007 działa jako placówka muzealna.

sponsor karmy dla pandy małej

Medius Group Poland jest to wiodąca firma specjalizująca się w dostawie kompletnych rozwiązań w zakresie informatycznego wsparcia procesów.

sponsor sowy śnieżnej

Stanisław Bisztyga –  polski polityk i ekonomista, senator VII kadencji.

sponsor kopii rzeźby autorstwa Ludwika Pugeta LWICA

Instytutu Farmakologii PAN – został utworzony w 1954 roku jako Zakład Farmakologii PAN, przekształcony w samodzielny instytut w roku 1974. Główna tematyka badawcza instytutu to neuropsychofarmakologia, prowadzi on studia doktoranckie w tej specjalności. Posiada własny ogród botaniczny. Instytut publikuje czasopismo naukowe Pharmacological Reports w języku angielskim.

sponsor karmy dla zwierząt w ZOO

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum to jednostka Uniwersytetu Jagiellońskiego grupująca wydziały medyczne, najstarsza i jedna z większych tego typu w Polsce.

sponsor karmy dla zwierząt w ZOO

Niepubliczne Przedszkole „ISKIERKA”  jest usytuowane w Dzielnicy V Miasta Krakowa (Krowodrza), przy ulicy Leopolda Staffa 6. Przedszkole posiada duży ogród o powierzchni 32 arów.

sponsor ocelota

Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej   to parafia rzymskokatolicka należąca do dekanatu Kraków-Kazimierz Archidiecezji krakowskiej na Kazimierzu przy ulicy Augustiańskiej. Została utworzona w 1942. Kościół parafialny został wybudowany w 1342, natomiast konsekrowany w 1378 roku.

sponsor osła domowego

Samorzadowe Przedszkole nr 38 Akademia Zielonego Misia – powstało w 1977 roku. Od roku 2009 jest to przedszkole 9 oddziałowe, mieszczące się w dwóch wolnostojących budynkach.

sponsor sajmiri

Przedszkole nr 61 „POD WAWELEM” w Krakowie  – mieści się przy ul. Rajskiej 14.W obecnej siedzibie funkcjonuje od września 2002r. Placówka posiada doskonałą lokalizację w samym centrum miasta, atrakcyjne otoczenie architektoniczne oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z innymi częściami Krakowa.

sponsor legwana zielonego i papużki falistej

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja to Agencja SEO/SEM. Od 2007 roku specjalizuje się w pozycjonowaniu, optymalizacji, prowadzeniu audytów stron internetowych oraz różnego rodzaju działaniach promocyjnych w internecie. Posiada wysoką skuteczność i innowacyjne strategie działań. Sponsoruje pandę, ponieważ Panda to nazwa algorytmu Google, który jest odpowiedzialny za ocenę treści na stronach internetowych. Dlatego panda jest tak bliska SEO4.net.  

sponsor pandy małej i zebry Chapmana

SALWATOR Nieruchomości to licencjonowane przez PFRN, zrzeszone w MSPON biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, stosujące kodeks etyki zawodowej przyjęty przez CEPI z siedzibą w Brukseli. Swoim klientom zapewnia pełen wachlarz usług, związanych ze sprzedażą, kupnem oraz wynajmem nieruchomości oraz profesjonalną obsługę posprzedażową.

sponsor rudawki nilowej

UPM – We are the Biofore company.Together we are building a sustainable future based on versatile use of renewable wood biomass. We live by our values – trust and be trusted, achieve together, renew with courage. Our HR Service Center in Kraków provides recruitment and administration, personal development and training services for all UPM locations around the world.

sponsor fenka i renifera

Drukarnia GOMEO to krakowska firma działająca na rynku poligraficznym od wielu lat. W tym czasie dzięki najwyższej jakości druku, niskim cenom oraz krótkim terminom realizacji zyskała całe grono zadowolonych klientów. Nowoczesne maszyny oraz profesjonalna obsługa pozwalają na wykonanie wszystkich zleceń z zakresu druku offsetowego, cyfrowego oraz wielkoformatowego.

sponsor gekona lamparciego

Kraków Airport 

sponsor trzech pingwinów Humboldta

Sklep akwarystyczny FAJNA RYBKA to profesjonalny sklep z bogatą ofertą ryb, skorupiaków, roślin i akcesoriów do akwarystyki słodkowodnej.

sponsor akwarium z pyszczakami Jeziora Malawi

Wydawnictwo Astra s.c. Jesteśmy niewielkim, ale znanym wydawnictwem, które powstało z pasji do książek – ponieważ sami jesteśmy czytelnikami. Powstało także z pasji do historii i opowiadania o niej tym, którzy chcą ją poznać. Siedem lat temu pokazaliśmy naszym czytelnikom jak fascynujący jest świat Tudorów, a zyskując coraz szersze ich uznanie, postanowiliśmy poszerzyć tematykę naszych książek m.in. o historię Francji, Polski, wypraw krzyżowych czy zakonów rycerskich. Dziś nasza oferta to ponad 50 tytułów i stale ją rozszerzamy. Wszystkie nasze książki można zobaczyć na stronie Wydawnictwa Astra. Ale lubimy nie tylko historię. Ponieważ kochamy też ptaki, jest nam niezwykle miło pomóc w opiece nad jednym z podopiecznych krakowskiego Zoo.

sponsor puszczyka mszarnego

Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w Krakowie

sponsor kozy karłowatej

LEOPARK to sieć najwyższej jakości, najbezpieczniejszych sal zabaw dla dzieci. Nasze place posiadają najnowocześniejsze wyposażenie na polskim rynku, dostarczane przez lidera w budowie Rodzinnych Parków Rozrywki w Europie. Od lat współpracujemy z międzynarodową grupą ELI, w Polsce reprezentowaną przez spółkę PLAYDAY. Wszystkie urządzenia posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty (CE, TUV) co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Centra zabaw LEOPARK są tak zaprojektowane, aby zapewnić wszystkim dzieciom w wieku od 0 do 12 lat wspaniałą zabawę. Dzieci kochają zjazdy z wysokich zjeżdżalni, skoki na ogromnych trampolinach, wyścigi na motocyklach i wspinanie się po labiryncie pełnym przeszkód. Naszym celem jest promowanie zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci poprzez aktywną zabawę.

sponsor lwa azjatyckiego Sabala

Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie – została założona przez rodziców, którzy poszukiwali przyjaznego miejsca do nauki i wychowania dla swoich dzieci. Szkoła założona w 2010 roku, znajduje się przy ulicy Malborskiej. Zrzesza ona już prawie 400 uczniów. Wśród nich jest klasa II Stokrotki. To grupa charyzmatycznych dzieci, pełnych empatii, które pragną wesprzeć jedno ze zwierzątek znajdujących się w zoo.

 

sponsor agamy żaglowej filipińskiej

Polska Szkoła Millenijna im. M. Reja w Chicago, Kazimiera Gal, Adela Tischler. Szkoła powstała w roku 2000 z przesłaniem w nowe tysiąclecie z inicjatywy Kazimiery Gal. Celem szkoły jest nauczanie języka polskiego, historii, geografii Polski, rozbudzanie zainteresowania kulturą i tradycją kraju naszych przodków. Priorytetem jest, aby dzieci polskiego pochodzenia umiały posługiwać się językiem polskim, jako że my „…Polacy nie gęsi i swój język mają…”

sponsor lotopałanki małej

NINJA GEEKS Sp. z o.o. to firma informatyczna specjalizująca się w kompleksowych oprogramowaniach weterynaryjnych.

sponsor pary rysi

NETPOSITIVE to krakowska firma, biorąca udział w wielu projektach internetowych. Jedną z gałęzi działalności NETPOSITIVE są serwisy finansowe takie jak: najlepszeplatformyforex.pl, rankingifinansowe.pl, czy e-kursy-walut.pl. Firma, jako dumny sponsor weźmie pod opiekę finansową pawia z krakowskiego zoo.

sponsor pawia

ONLINE GROUP.pl to firma reklamowa, działająca na krakowskim rynku ponad 10 lat. Na temat kampanii internetowych wie wszystko. Dysponuje odpowiednimi narzędziami, wiedzą i doświadczeniem, aby Twoja firma szybko stała się widoczna, aby Twoi klienci odnajdywali Cię w wyszukiwarce na czołowych pozycjach, aby Twój wizerunek błyszczał. Pozyskuje leady, podnosi konwersje, kreuje wizerunek, zwiększa zasięgi, analizuje, optymalizuje i powtarza to w nieskończoność, bo wie, że dla Ciebie i Twojej firmy liczą się efekty!

sponsor flaminga różowego

Szkoła Podstawowa nr 78 w Krakowie, klasa 1b i 3a

sponsor nandu szarego i lorysy górskiej

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Kościsz

sponsor gibbona białorękiego

Park Wola – Rodzinny Park Rozrywki

sponsor hipopotama karłowatego i pantery chińskiej

ANSCars Wypożyczalnia samochodów i motocykli oprócz możliwości wypożyczenia samochodów sportowych i motocykli w ofercie posiada również przyczepy samochodowe, które oferowane są pod nazwą PBRent.

sponsor chausa

Chleb Powszedni

sponsor leniwca dwupalczastego

Astor Sp. z o.o. unowocześnia polski przemysł i dba o inżynierów. Dostarcza nowoczesne technologie z zakresu systemów IT dla przemysłu, automatyki przemysłowej i robotyki oraz wiedzę biznesową i techniczną dla polskich firm.

sponsor bociana czarnego, sowy śnieżnej, puszczyka mszarnego i gekona lamparciego

Firma Handlowo-Usługowa GOŚ-KAT 

sponsor akwarium morskiego i zbiornika z rybami jeziora Malawi

AZARPA  Paweł Zarębski

sponsor chausa

I-Care Polska Sp. z o.o. sponsor pary orłów cesarskich

Jesteśmy firmą inżynierską, która zajmuje się wsparciem działów utrzymania ruchu w niezawodności parków maszynowych. Zastanawiasz się co to właściwie znaczy? Najprościej mówiąc dbamy o to, aby fabryki działały bez usterek i mogły wytwarzać produkty, których używasz na co dzień! W Polsce istniejemy od 2010 roku, a oddziały naszej firmy znajdują się w aż 15 krajach na całym świecie.

 

sponsor orłów cesarskich

CREATON Polska sp. z o.o.

od ponad 20 lat oferuje najwyższej jakości dachówki ceramiczne i cementowe wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi. Renomowana marka rozwiązań dachowych będąca częścią europejskiego ponad 130-letniego dziedzictwa to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności.”

sponsor tygrysa amurskiego

RAFIS Rafał Ziętek i Wspólnicy Spółka jawna

sponsor lwicy azjatyckiej

SUEMPOL to rodzinna firma, która działa od 1989 roku i jest jednym z największych przetwórców łososia na świecie. Globalne aspiracje przedsiębiorstwa są realizowane poprzez zagraniczne akwizycje w Niemczech czy Francji. Produkty Suempolu dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie pod wieloma markami takimi jak: Marcel Beay, Norfisk czy Pan Łosoś. Niezmienna od pokoleń dewiza firmy mówi: nakwyższa jakość od producenta do klienta.

sponsor pary uchatek patagońskich i trzech akwariów słodkowodnych

AKTUALNOŚCI

  • Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że we w...
  • Informujemy, że Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologi...
  • Podczas wizyty w zoo warto odwiedzić dwa gatunki drapi...
  • Krakowskie ZOO ma propozycje dla rodzin spędzających ...
  • Na wybiegach zwierząt kopytnych można zaobserwować m...
  • Zapraszamy na wiosenny spacer po naszym ogrodzie. Na ni...
  • Niech w te Święta, tak inne od dotychczasowych, nie z...
INWESTOR: FUNDACJA MIEJSKI PARK I OGRÓD ZOOLOGICZNY W KRAKOWIE
DYREKTOR GENERALNY: JÓZEF SKOTNICKI
Koncepcja i realizacja: