Nasi sponsorzy – firmy

Stań się dumnym sponsorem naszych zwierząt
ALSAL - Firma Wielobranżowa - p.Wojciech Hudyka to jedna z wiodących polskich firm produkujących i montujących systemowe oraz niesystemowe konstrukcje aluminiowo-szklane dla budownictwa. Najnowsze technologie, nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalna, doświadczona kadra pracowników pozwalają przedsiębiorstwu na spełnienie najbardziej wyszukanych potrzeb klientów.

sponsor tabliczek gatunkowych zwierząt w całym ZOO

Extreme Corals - sklep oferujący różne gatunki roślin i ryb do urządzania domowego akwarium morskiego.

sponsor urządzeń i obsady akwarium morskiego

Kärcher Sp. z o.o. jest to globalnie działająca niemiecka firma rodzinna, znana z produkcji urządzeń i systemów czyszczących, a zwłaszcza urządzeń wysokociśnieniowych. Firma Kärcher jest obecna w 47 krajach świata. W Polsce firma  istnieje od 1993 roku.

ofiarodawca urządzeń wysokociśnieniowych i odkurzaczy do utrzymywania czystości w Pingwiniarni

Gabinet Lekarski Małgorzata Politowska to nowoczesny gabinet kosmetyczny. Gwarantuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

sponsor kota argentyńskiego

Kancelaria Prawna Realność - Funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od roku 1988. Biuro posiada trzy licencje zawodowe dotyczące pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiada wymagane ubezpieczenia i jest Członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości . Biuro legitymuje się Złotą Nagrodą Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości z roku 2005 oraz wieloma dyplomami i wyróżnieniami za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz Stowarzyszenia Pośredników. Firma współpracuje z wieloma branżowymi instytucjami w Polsce i za granicą. Świadczy usługi również w języku niemieckim, angielskim,włoskim, serbskim i chorwackim.

sponsor lemura czerwonobrzuchego

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha - zostało powołane do życia z inicjatywy Andrzeja Wajdy i otwarte w 1994 roku jako Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Przez dziesięć lat stanowiło oddział Muzeum Narodowego w Krakowie. W roku 2005 otrzymało status Państwowej Instytucji Kultury, a od roku 2007 działa jako placówka muzealna.

sponsor karmy dla pandy małej

Stanisław Bisztyga -  polski polityk i ekonomista, senator VII kadencji.

sponsor kopii rzeźby autorstwa Ludwika Pugeta LWICA

Instytutu Farmakologii PAN - został utworzony w 1954 roku jako Zakład Farmakologii PAN, przekształcony w samodzielny instytut w roku 1974. Główna tematyka badawcza instytutu to neuropsychofarmakologia, prowadzi on studia doktoranckie w tej specjalności. Posiada własny ogród botaniczny. Instytut publikuje czasopismo naukowe Pharmacological Reports w języku angielskim.

sponsor karmy dla zwierząt w ZOO

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum to jednostka Uniwersytetu Jagiellońskiego grupująca wydziały medyczne, najstarsza i jedna z większych tego typu w Polsce.

sponsor karmy dla zwierząt w ZOO

Niepubliczne Przedszkole "ISKIERKA"  jest usytuowane w Dzielnicy V Miasta Krakowa (Krowodrza), przy ulicy Leopolda Staffa 6. Przedszkole posiada duży ogród o powierzchni 32 arów.

sponsor ocelota

Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej   to parafia rzymskokatolicka należąca do dekanatu Kraków-Kazimierz Archidiecezji krakowskiej na Kazimierzu przy ulicy Augustiańskiej. Została utworzona w 1942. Kościół parafialny został wybudowany w 1342, natomiast konsekrowany w 1378 roku.

sponsor osła domowego

Samorzadowe Przedszkole nr 38 Akademia Zielonego Misia - powstało w 1977 roku. Od roku 2009 jest to przedszkole 9 oddziałowe, mieszczące się w dwóch wolnostojących budynkach.

sponsor sajmiri

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja to Agencja SEO/SEM. Od 2007 roku specjalizuje się w pozycjonowaniu, optymalizacji, prowadzeniu audytów stron internetowych oraz różnego rodzaju działaniach promocyjnych w internecie. Posiada wysoką skuteczność i innowacyjne strategie działań. Sponsoruje pandę, ponieważ Panda to nazwa algorytmu Google, który jest odpowiedzialny za ocenę treści na stronach internetowych. Dlatego panda jest tak bliska SEO4.net.

sponsor pandy małej i zebry Chapmana

Kraków Airport 

sponsor trzech pingwinów Humboldta

Sklep akwarystyczny FAJNA RYBKA to profesjonalny sklep z bogatą ofertą ryb, skorupiaków, roślin i akcesoriów do akwarystyki słodkowodnej.

sponsor akwarium z pyszczakami Jeziora Malawi

Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w Krakowie

sponsor kozy karłowatej

Polska Szkoła Millenijna im. M. Reja w Chicago, Kazimiera Gal, Adela Tischler. Szkoła powstała w roku 2000 z przesłaniem w nowe tysiąclecie z inicjatywy Kazimiery Gal. Celem szkoły jest nauczanie języka polskiego, historii, geografii Polski, rozbudzanie zainteresowania kulturą i tradycją kraju naszych przodków. Priorytetem jest, aby dzieci polskiego pochodzenia umiały posługiwać się językiem polskim, jako że my „...Polacy nie gęsi i swój język mają...”

sponsor lotopałanki małej

NINJA GEEKS Sp. z o.o. to firma informatyczna specjalizująca się w kompleksowych oprogramowaniach weterynaryjnych.

sponsor pary rysi

NETPOSITIVE to krakowska firma, biorąca udział w wielu projektach internetowych. Jedną z gałęzi działalności NETPOSITIVE są serwisy finansowe takie jak: najlepszeplatformyforex.pl, rankingifinansowe.pl, czy e-kursy-walut.pl. Firma, jako dumny sponsor weźmie pod opiekę finansową pawia z krakowskiego zoo.

sponsor pawia

ONLINE GROUP.pl to firma reklamowa, działająca na krakowskim rynku ponad 10 lat. Na temat kampanii internetowych wie wszystko. Dysponuje odpowiednimi narzędziami, wiedzą i doświadczeniem, aby Twoja firma szybko stała się widoczna, aby Twoi klienci odnajdywali Cię w wyszukiwarce na czołowych pozycjach, aby Twój wizerunek błyszczał. Pozyskuje leady, podnosi konwersje, kreuje wizerunek, zwiększa zasięgi, analizuje, optymalizuje i powtarza to w nieskończoność, bo wie, że dla Ciebie i Twojej firmy liczą się efekty!

sponsor flaminga różowego

Szkoła Podstawowa nr 78 w Krakowie, klasa 1a i 2b

sponsor nandu szarego i lorysy górskiej

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Kościsz

sponsor gibbona białorękiego

ANSCars Wypożyczalnia samochodów i motocykli oprócz możliwości wypożyczenia samochodów sportowych i motocykli w ofercie posiada również przyczepy samochodowe, które oferowane są pod nazwą PBRent.

sponsor chausa

Chleb Powszedni

sponsor leniwca dwupalczastego

Astor Sp. z o.o. unowocześnia polski przemysł i dba o inżynierów. Dostarcza nowoczesne technologie z zakresu systemów IT dla przemysłu, automatyki przemysłowej i robotyki oraz wiedzę biznesową i techniczną dla polskich firm.

sponsor bociana czarnego, sowy śnieżnej, puszczyka mszarnego i gekona lamparciego

Firma Handlowo-Usługowa GOŚ-KAT 

sponsor akwarium morskiego i zbiornika z rybami jeziora Malawi

AZARPA  Paweł Zarębski

sponsor chausa

I-Care Polska Sp. z o.o. sponsor pary orłów cesarskich Jesteśmy firmą inżynierską, która zajmuje się wsparciem działów utrzymania ruchu w niezawodności parków maszynowych. Zastanawiasz się co to właściwie znaczy? Najprościej mówiąc dbamy o to, aby fabryki działały bez usterek i mogły wytwarzać produkty, których używasz na co dzień! W Polsce istniejemy od 2010 roku, a oddziały naszej firmy znajdują się w aż 15 krajach na całym świecie.  

sponsor orłów cesarskich

CREATON Polska sp. z o.o. od ponad 20 lat oferuje najwyższej jakości dachówki ceramiczne i cementowe wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi. Renomowana marka rozwiązań dachowych będąca częścią europejskiego ponad 130-letniego dziedzictwa to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności.”

sponsor tygrysa amurskiego

RAFIS Rafał Ziętek i Wspólnicy Spółka jawna

sponsor lwicy azjatyckiej

SUEMPOL to rodzinna firma, która działa od 1989 roku i jest jednym z największych przetwórców łososia na świecie. Globalne aspiracje przedsiębiorstwa są realizowane poprzez zagraniczne akwizycje w Niemczech czy Francji. Produkty Suempolu dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie pod wieloma markami takimi jak: Marcel Beay, Norfisk czy Pan Łosoś. Niezmienna od pokoleń dewiza firmy mówi: nakwyższa jakość od producenta do klienta.

sponsor pary uchatek patagońskich i trzech akwariów słodkowodnych

DR WOLFINGER CLINIC  to miejsce gdzie nie tylko zadbają o Twój wygląd, ale również o zdrowie i równowagę wewnętrzną. Klinika specjalizuje się w medycynie estetycznej i regeneracyjnej, dermatologii, neurologii, psychiatrii oraz kosmetologii.

sponsor tygrysa amurskiego

Pracownicy i Doktoranci Zakładu Chemii Środowiska, Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

sponsor marmozety białoczelnej

Drukarnia GOMEO to krakowska firma działająca na rynku poligraficznym od wielu lat. W tym czasie dzięki najwyższej jakości druku, niskim cenom oraz krótkim terminom realizacji zyskała całe grono zadowolonych klientów. Nowoczesne maszyny oraz profesjonalna obsługa pozwalają na wykonanie wszystkich zleceń z zakresu druku offsetowego, cyfrowego oraz wielkoformatowego.

sponsor gekona lamparciego

Green Supplements Sp. z o.o.

sponsor jaguara

All For Animals. Fundacja Marcina Szymańskiego

sponsor jeżozwierza indyjskiego

AKTUALNOŚCI

  • W czasie zbliżających się ferii zapraszamy rodziny z...
  • ...
  • Po raz pierwszy Krakowski Ogród Zoologiczny zaprasza w...
  • Krakowski Ogród Zoologiczny zaprasza rodziny z dziećm...
  • Grudzień, śnieg, magiczny czas. Mamy teraz wyjątkow...
  • Rozpoczynamy świąteczną akcję „Zostań Przyjaciel...
  • Przed nami niesamowity świąteczny czas. Zanim nadejd...
INWESTOR: FUNDACJA MIEJSKI PARK I OGRÓD ZOOLOGICZNY W KRAKOWIE
Koncepcja i realizacja: