Nasi sponsorzy – firmy

Stań się dumnym sponsorem naszych zwierząt
Kancelaria Prawna Realność - Funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od roku 1988. Biuro posiada trzy licencje zawodowe dotyczące pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiada wymagane ubezpieczenia i jest Członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości . Biuro legitymuje się Złotą Nagrodą Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości z roku 2005 oraz wieloma dyplomami i wyróżnieniami za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz Stowarzyszenia Pośredników. Firma współpracuje z wieloma branżowymi instytucjami w Polsce i za granicą. Świadczy usługi również w języku niemieckim, angielskim,włoskim, serbskim i chorwackim.

sponsor lemura czerwonobrzuchego

Stanisław Bisztyga -  polski polityk i ekonomista, senator VII kadencji.

sponsor kopii rzeźby autorstwa Ludwika Pugeta LWICA

Niepubliczne Przedszkole "ISKIERKA"  jest usytuowane w Dzielnicy V Miasta Krakowa (Krowodrza), przy ulicy Leopolda Staffa 6. Przedszkole posiada duży ogród o powierzchni 32 arów.

sponsor ocelota

Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej   to parafia rzymskokatolicka należąca do dekanatu Kraków-Kazimierz Archidiecezji krakowskiej na Kazimierzu przy ulicy Augustiańskiej. Została utworzona w 1942. Kościół parafialny został wybudowany w 1342, natomiast konsekrowany w 1378 roku.

sponsor osła domowego

Samorzadowe Przedszkole nr 38 Akademia Zielonego Misia - powstało w 1977 roku. Od roku 2009 jest to przedszkole 9 oddziałowe, mieszczące się w dwóch wolnostojących budynkach.

sponsor sajmiri

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja to Agencja SEO/SEM. Od 2007 roku specjalizuje się w pozycjonowaniu, optymalizacji, prowadzeniu audytów stron internetowych oraz różnego rodzaju działaniach promocyjnych w internecie. Posiada wysoką skuteczność i innowacyjne strategie działań. Sponsoruje pandę, ponieważ Panda to nazwa algorytmu Google, który jest odpowiedzialny za ocenę treści na stronach internetowych. Dlatego panda jest tak bliska SEO4.net.

sponsor pandy małej i zebry Chapmana

Sklep akwarystyczny FAJNA RYBKA to profesjonalny sklep z bogatą ofertą ryb, skorupiaków, roślin i akcesoriów do akwarystyki słodkowodnej.

sponsor akwarium z pyszczakami Jeziora Malawi

NINJA GEEKS Sp. z o.o. to firma informatyczna specjalizująca się w kompleksowych oprogramowaniach weterynaryjnych.

sponsor pary rysi

Szkoła Podstawowa nr 78 w Krakowie, klasa 1a i 2b

sponsor nandu szarego i lorysy górskiej

I-Care Polska Sp. z o.o. sponsor pary orłów cesarskich Jesteśmy firmą inżynierską, która zajmuje się wsparciem działów utrzymania ruchu w niezawodności parków maszynowych. Zastanawiasz się co to właściwie znaczy? Najprościej mówiąc dbamy o to, aby fabryki działały bez usterek i mogły wytwarzać produkty, których używasz na co dzień! W Polsce istniejemy od 2010 roku, a oddziały naszej firmy znajdują się w aż 15 krajach na całym świecie.  

sponsor orłów cesarskich

CREATON Polska sp. z o.o. od ponad 20 lat oferuje najwyższej jakości dachówki ceramiczne i cementowe wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi. Renomowana marka rozwiązań dachowych będąca częścią europejskiego ponad 130-letniego dziedzictwa to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności.”

sponsor tygrysa amurskiego

RAFIS Rafał Ziętek i Wspólnicy Spółka jawna

sponsor lwicy azjatyckiej

SUEMPOL to rodzinna firma, która działa od 1989 roku i jest jednym z największych przetwórców łososia na świecie. Globalne aspiracje przedsiębiorstwa są realizowane poprzez zagraniczne akwizycje w Niemczech czy Francji. Produkty Suempolu dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie pod wieloma markami takimi jak: Marcel Beay, Norfisk czy Pan Łosoś. Niezmienna od pokoleń dewiza firmy mówi: nakwyższa jakość od producenta do klienta.

sponsor pary uchatek patagońskich i trzech akwariów słodkowodnych

Pracownicy i Doktoranci Zakładu Chemii Środowiska, Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego

sponsor marmozety białoczelnej

Drukarnia GOMEO to krakowska firma działająca na rynku poligraficznym od wielu lat. W tym czasie dzięki najwyższej jakości druku, niskim cenom oraz krótkim terminom realizacji zyskała całe grono zadowolonych klientów. Nowoczesne maszyny oraz profesjonalna obsługa pozwalają na wykonanie wszystkich zleceń z zakresu druku offsetowego, cyfrowego oraz wielkoformatowego.

sponsor gekona lamparciego

Green Supplements Sp. z o.o.

sponsor jaguara

All For Animals. Fundacja Marcina Szymańskiego

sponsor jeżozwierza indyjskiego

Centrum HELEN DORON

sponsor walabii Benetta

Medius Poland Sp. z o.o.

sponsor pandy małej

Koło Naukowe Politologów Instytutu Nauk o Polityce i Administracji UP

sponsor mandryla Rafiki

FLYR POLAND SP. Z O.O.

sponsor 2 pingwinów Humboldta i 2 flamingów różowych

Park Rozrywki Rodzinnej WOLA PARK SP. Z O.O.
Miło będzie gościć nam odwiedzających Krakowskie ZOO w naszym Parku Wola, który mieści się bezpośrednio w sąsiedztwie (zaraz obok parku Decjusza). Park Wola to jedyny taki park sportowo-rozrywkowy w Krakowie przeznaczony dla całej rodziny. Korzystamy z najlepszego sprzętu i urządzeń rekreacyjnych dając tym samym gwarancje jakości i bezpieczeństwa. W Parku Wola, rodzice razem z dziećmi mogą zrelaksować się na parku trampolin, eurobungee, powietrznym torze przeszkód w siatkach, torze quadowym, parku linowym, tyrolce czy ściance wspinaczkowej !
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

sponsor pantery chińskiej i pingwinia Humboldta

ANWEN SP. Z O.O.

sponsor pantery śnieżnej

BLACHPROFIL 2 SP Z O.O.

sponsor pary wilków grzywiastych

UPM KYMMENE SP. Z O.O.

sponsor fenka, renifera i pingwina Humboldta

SUPER PREZENTY SP. Z O.O.

sponsor słonicy Citty

AUTO CENTRUM GOLEMO S.J.

sponsor lwa azjatyckiego

ASTOR SP. Z O.O. to rodzinna firma z polskim kapitałem, marka technologiczna rozwiązań z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych, konsekwentnie budowana od ponad 30 lat. Reprezentuje w Polsce globalne marki, m.in. GE Automation & Controls, Kawasaki czy Wonderware. Wizją firmy jest sprawienie, aby polska myśl inżynierska i menedżerska była ceniona w Polsce i na świecie. "Chodzi o ludzi" - to przesłanie firmy. Więcej informacji na www.astor.com.pl

sponsor strusia emu, lemura katta i pingwina Humboldta

Samorządowe Przedszkole nr 61 "Pod Wawelem"

sponsor flaminga różowego

DRABEST SP. Z O.O.

sponsor lemura katta

AKTUALNOŚCI

  • W grudniu 2021 roku rozpoczęły się prace rozbiórkow...
  • Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny przyłączy...
  • Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na zimowe spotkania...
  • Po raz drugi w naszej historii mamy przyjemność zapro...
  • Zapraszamy małych i dużych na Zimową Ścieżkę Zwie...
  • Zapraszamy na Mikołajki w Mini-ZOO! Święty Mikołaj ...
  • Jesienią rozpoczęła się w naszym ogrodzie realizacj...
INWESTOR: FUNDACJA MIEJSKI PARK I OGRÓD ZOOLOGICZNY W KRAKOWIE
Koncepcja i realizacja: