Nasi sponsorzy – firmy

Stań się dumnym sponsorem naszych zwierząt

ALSAL – Firma Wielobranżowa – p.Wojciech Hudyka to jedna z wiodących polskich firm produkujących i montujących systemowe oraz niesystemowe konstrukcje aluminiowo-szklane dla budownictwa. Najnowsze technologie, nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalna, doświadczona kadra pracowników pozwalają przedsiębiorstwu na spełnienie najbardziej wyszukanych potrzeb klientów.

sponsor tabliczek gatunkowych zwierząt w całym ZOO

Extreme Corals – sklep oferujący różne gatunki roślin i ryb do urządzania domowego akwarium morskiego.

sponsor urządzeń i obsady akwarium morskiego

Kärcher Sp. z o.o. jest to globalnie działająca niemiecka firma rodzinna, znana z produkcji urządzeń i systemów czyszczących, a zwłaszcza urządzeń wysokociśnieniowych. Firma Kärcher jest obecna w 47 krajach świata. W Polsce firma  istnieje od 1993 roku.

 

ofiarodawca urządzeń wysokociśnieniowych i odkurzaczy do utrzymywania czystości w Pingwiniarni

Gabinet Lekarski Małgorzata Politowska to nowoczesny gabinet kosmetyczny. Gwarantuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

sponsor kota argentyńskiego

Gmina Solec Zdrój – gmina w województwie świętokrzyskim, w powiecie buskim. Nazwa gminy pochodzi od słonych źródeł, które licznie występują na tym terenie. Za początek historii uzdrowiska uważa się rok 1837, kiedy to Zdrój Solecki staraniem Karola Godefroy został wpisany do rejestru uzdrowisk polskich.

sponsor bociana białego

Kancelaria Prawna Realność – Funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od roku 1988. Biuro posiada trzy licencje zawodowe dotyczące pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, posiada wymagane ubezpieczenia i jest Członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości . Biuro legitymuje się Złotą Nagrodą Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości z roku 2005 oraz wieloma dyplomami i wyróżnieniami za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz Stowarzyszenia Pośredników. Firma współpracuje z wieloma branżowymi instytucjami w Polsce i za granicą. Świadczy usługi również w języku niemieckim, angielskim,włoskim, serbskim i chorwackim.

sponsor lemura czerwonobrzuchego

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha – zostało powołane do życia z inicjatywy Andrzeja Wajdy i otwarte w 1994 roku jako Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Przez dziesięć lat stanowiło oddział Muzeum Narodowego w Krakowie. W roku 2005 otrzymało status Państwowej Instytucji Kultury, a od roku 2007 działa jako placówka muzealna.

sponsor karmy dla pandy małej

Medius Group Poland jest to wiodąca firma specjalizująca się w dostawie kompletnych rozwiązań w zakresie informatycznego wsparcia procesów.

sponsor sowy śnieżnej

Stanisław Bisztyga –  polski polityk i ekonomista, senator VII kadencji.

sponsor kopii rzeźby autorstwa Ludwika Pugeta LWICA

Instytutu Farmakologii PAN – został utworzony w 1954 roku jako Zakład Farmakologii PAN, przekształcony w samodzielny instytut w roku 1974. Główna tematyka badawcza instytutu to neuropsychofarmakologia, prowadzi on studia doktoranckie w tej specjalności. Posiada własny ogród botaniczny. Instytut publikuje czasopismo naukowe Pharmacological Reports w języku angielskim.

sponsor karmy dla zwierząt w ZOO

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum to jednostka Uniwersytetu Jagiellońskiego grupująca wydziały medyczne, najstarsza i jedna z większych tego typu w Polsce.

sponsor karmy dla zwierząt w ZOO

Niepubliczne Przedszkole „ISKIERKA”  jest usytuowane w Dzielnicy V Miasta Krakowa (Krowodrza), przy ulicy Leopolda Staffa 6. Przedszkole posiada duży ogród o powierzchni 32 arów.

sponsor ocelota

Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej   to parafia rzymskokatolicka należąca do dekanatu Kraków-Kazimierz Archidiecezji krakowskiej na Kazimierzu przy ulicy Augustiańskiej. Została utworzona w 1942. Kościół parafialny został wybudowany w 1342, natomiast konsekrowany w 1378 roku.

sponsor osła domowego

Samorzadowe Przedszkole nr 38 Akademia Zielonego Misia – powstało w 1977 roku. Od roku 2009 jest to przedszkole 9 oddziałowe, mieszczące się w dwóch wolnostojących budynkach.

sponsor sajmiri

Przedszkole nr 61 „POD WAWELEM” w Krakowie  – mieści się przy ul. Rajskiej 14.W obecnej siedzibie funkcjonuje od września 2002r. Placówka posiada doskonałą lokalizację w samym centrum miasta, atrakcyjne otoczenie architektoniczne oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z innymi częściami Krakowa.

sponsor legwana zielonego i papużki falistej

Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata. Nauka w nich odbywa się w oparciu o doskonałą, naturalną metodę, pozwalającą dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie.

sponsor walabii Benetta

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja to Agencja SEO/SEM. Od 2007 roku specjalizuje się w pozycjonowaniu, optymalizacji, prowadzeniu audytów stron internetowych oraz różnego rodzaju działaniach promocyjnych w internecie. Posiada wysoką skuteczność i innowacyjne strategie działań. Sponsoruje pandę, ponieważ Panda to nazwa algorytmu Google, który jest odpowiedzialny za ocenę treści na stronach internetowych. Dlatego panda jest tak bliska SEO4.net.

 

sponsor pandy małej i zebry Chapmana

SALWATOR Nieruchomości to licencjonowane przez PFRN, zrzeszone w MSPON biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, stosujące kodeks etyki zawodowej przyjęty przez CEPI z siedzibą w Brukseli. Swoim klientom zapewnia pełen wachlarz usług, związanych ze sprzedażą, kupnem oraz wynajmem nieruchomości oraz profesjonalną obsługę posprzedażową.

sponsor rudawki nilowej

Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją gier i kart.

To profesjonalna marka z 70-letnim doświadczeniem i kompetentnym zespołem pracowników.

Jesteśmy polską marką, liderem europejskiego rynku profesjonalnej produkcji gier i kart do gry. Z dumą czerpiemy z naszej historii i doświadczenia, by nasze produkty w pełni satysfakcjonowały klientów, by były bezpieczne dla użytkowników oraz dostarczały pozytywnych emocji i dawały radość wspólnych chwil spędzonych na grze.

sponsor dwóch alpak i dwóch surykatek

UPM – We are the Biofore company.Together we are building a sustainable future based on versatile use of renewable wood biomass. We live by our values – trust and be trusted, achieve together, renew with courage. Our HR Service Center in Kraków provides recruitment and administration, personal development and training services for all UPM locations around the world.

sponsor fenka i renifera

Drukarnia GOMEO to krakowska firma działająca na rynku poligraficznym od wielu lat. W tym czasie dzięki najwyższej jakości druku, niskim cenom oraz krótkim terminom realizacji zyskała całe grono zadowolonych klientów. Nowoczesne maszyny oraz profesjonalna obsługa pozwalają na wykonanie wszystkich zleceń z zakresu druku offsetowego, cyfrowego oraz wielkoformatowego.

sponsor gekona lamparciego

Kraków Airport 

sponsor trzech pingwinów Humboldta

Sklep akwarystyczny FAJNA RYBKA to profesjonalny sklep z bogatą ofertą ryb, skorupiaków, roślin i akcesoriów do akwarystyki słodkowodnej.

sponsor akwarium z pyszczakami Jeziora Malawi

Revolut powstał w lipcu 2015 roku by służyć śmiałej misji: postawić bankowy sektor finansowy na głowie. Konsumenci mogą założyć oparte na aplikacji konto Revolut w kilka minut, płacić nim za granicą w ponad 150 walutach, wymieniać i przechowywać środki w 25 walutach lub wysyłać przelewy krajowe i międzynarodowe bez ukrytych opłat, po kursie międzybankowym. Revolut jest najszybciej rozwijającą się firmą FinTech w Europie – zdobył już 3 800 000 klientów i zrealizował 270 milionów transakcji wartych ponad 40 miliardów dolarów. W Polsce firma pozyskała już ponad 300 000 klientów indywidualnych i ponad 1000 firm i stale się rozwija.

sponsor trzech walabii Benetta, lemura wari, dwóch strusi emu, wydry i kuskusa ziemnego

SUEMPOL to rodzinna firma, która działa od 1989 roku i jest jednym z największych przetwórców łososia na świecie. Globalne aspiracje przedsiębiorstwa są realizowane poprzez zagraniczne akwizycje w Niemczech czy Francji. Produkty Suempolu dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie pod wieloma markami takimi jak: Marcel Beay, Norfisk czy Pan Łosoś. Niezmienna od pokoleń dewiza firmy mówi: najwyższa jakość od producenta do klienta.

sponsor pary uchatek patagońskich i trzech akwariów z rybami słodkowodnymi

PROIDEA to zespół ambitnych ludzi połączonych pasją do środowiska IT i wieloletnim doświadczeniem we współpracy z branżą technologiczną. Połączymy Cię z odpowiednimi ekspertami, firmami i społecznościami, na których Ci zależy.

sponsor lemura katta

Wydawnictwo Astra s.c. Jesteśmy niewielkim, ale znanym wydawnictwem, które powstało z pasji do książek – ponieważ sami jesteśmy czytelnikami. Powstało także z pasji do historii i opowiadania o niej tym, którzy chcą ją poznać. Siedem lat temu pokazaliśmy naszym czytelnikom jak fascynujący jest świat Tudorów, a zyskując coraz szersze ich uznanie, postanowiliśmy poszerzyć tematykę naszych książek m.in. o historię Francji, Polski, wypraw krzyżowych czy zakonów rycerskich. Dziś nasza oferta to ponad 50 tytułów i stale ją rozszerzamy. Wszystkie nasze książki można zobaczyć na stronie Wydawnictwa Astra. Ale lubimy nie tylko historię. Ponieważ kochamy też ptaki, jest nam niezwykle miło pomóc w opiece nad jednym z podopiecznych krakowskiego Zoo.

sponsor puszczyka mszarnego

Szkoła Podstawowa nr 62 im. kmdra por. Franciszka Dąbrowskiego w Krakowie

sponsor kozy karłowatej

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia oferuje specjalistyczną pomoc w zakresie diagnostyki i leczenia  zaburzeń psychicznych i seksuologicznych oraz wieku rozwojowego. Profesjonalna pomoc adresowana jest do osób w każdym wieku. Zespół ośrodka to wyspecjalizowani psycholodzy, psychoterapeuci, seksuolodzy i psychiatrzy, oferujący psychoterapię (dorosłych, dzieci i młodzieży), terapię par, terapię seksuologiczną indywidualną i w parze, leczenie farmakologiczne, a także diagnostykę rozwoju i zaburzeń rozwojowych u niemowląt i dzieci od pierwszego miesiąca życia (także wcześniaków). Empatia działa w Krakowie od 2011 roku.

sponsor lemura katta

LEOPARK to sieć najwyższej jakości, najbezpieczniejszych sal zabaw dla dzieci. Nasze place posiadają najnowocześniejsze wyposażenie na polskim rynku, dostarczane przez lidera w budowie Rodzinnych Parków Rozrywki w Europie. Od lat współpracujemy z międzynarodową grupą ELI, w Polsce reprezentowaną przez spółkę PLAYDAY. Wszystkie urządzenia posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty (CE, TUV) co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Centra zabaw LEOPARK są tak zaprojektowane, aby zapewnić wszystkim dzieciom w wieku od 0 do 12 lat wspaniałą zabawę. Dzieci kochają zjazdy z wysokich zjeżdżalni, skoki na ogromnych trampolinach, wyścigi na motocyklach i wspinanie się po labiryncie pełnym przeszkód. Naszym celem jest promowanie zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci poprzez aktywną zabawę.

sponsor lwa azjatyckiego Sabala

AKTUALNOŚCI

 • mangabka
  W lipcu i sierpniu samice trzech gatunków małp zosta...
 • aksolotl
  Latem kolekcja zwierząt zamieszkujących Egzotarium po...
 • mlody1
  W czasie wakacyjnego spaceru po ogrodzie warto zwróci...
 • pingwinyjub
  Krakowski Ogród Zoologiczny świętuje okrągły jubil...
 • Z powodu ograniczonej liczby miejsc parkingowych, zach...
 • tygrysek TEKST
  W dniu 31 maja o godz. 12  zapraszamy najmłodszych zw...
 • DSC_7261ok
  Zapraszamy na spacer po ogrodzie. W cieplejsze dni na w...
 • wikunia
  Zapraszamy dzieci na spotkania ze zwierzętami, które ...
 • zima
  Nadeszło ochłodzenie, pojawił się pierwszy śnieg. ...
 • mikolaj
  Krakowskie ZOO zaprasza dzieci na spotkanie ze św. Mik...
 • okladeczka
  W kasie Zoo można zakupić nowy kalendarz na 2019 rok....
 • kondor
  W tym roku uzyskaliśmy przychówki od wielu gatunków ...
 • pingwiny
  We wrześniu nasze stado pingwinów Humboldta powiększ...
 • szpaki
  W sierpniu sprowadziliśmy do ogrodu nowe zwierzęta. S...
 • tamaryna białoczuba w wieku dwóch miesięcy
    W czasie wizyty w naszym ogrodzie zwiedzając...
 • zloty kot
  W dniu 29 lipca o godz. 12 w naszym ogrodzie zoologiczn...
 • losowanie
  W czwartek, 28 czerwca w Wołgogradzie, zostanie rozegr...
 • citta
  W piątek 22 czerwca odbyło się w naszym Zoo losowani...
 • DSC_4647
  Rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej....
 • citta
  Mogliście już ją poznać przy okazji Euro 2012. Od ...
 • dream12
  W piątkowy wieczór 8 czerwca już po raz trzynasty zo...
 • DSC_4175 — kopia
  W wolierze na małym stawie wykluły się warzęchy cze...
 • _DSC6645 — kopia
    Zwierzęta typujące wyniki meczów podczas w...
 • W dniu 1 czerwca zapraszamy najmłodszych zwiedzającyc...
 • DSC_1308 — kopia
  Od kilku dni na wybiegu panter chińskich można obserw...
 • kopiec
  Mundury i wyposażenie z epoki, dynamiczne prezentacje,...
 • Z uwagi na prace drogowe, realizowane przy krakowskim o...
 • p.Sliwczynski
  Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmie...
 • kozy
  W ogrodzie zoologicznym w Krakowie mamy już pierwsze o...
 • 16.07.2014 KRAKOW
KRAKOWSKI OGROD ZOOLOGICZNY DYREKTOR JOZEF SKOTNICKI ZYRAFY
FOT. ANNA KACZMARZ/DZIENNIK POLSKI/POLSKAPRESSE
  W grudniowym numerze miesięcznika „KRAKÓW” ukaza...
 • gereza3
    W czasie zimowego spaceru po naszym ogrodzie ...
 • wizualizacjakasa
  W dniu 2 października rozpoczęła się rozbiórka bud...
 • flamis
  W dniu 14 lipca z jaja umieszczonego w inkubatorze wykl...
 • drzewolazy2
  W pawilonie Egzotarium zamieszkały dwa nowe gatunki p...
 • nagroda
  Wybieg dla pingwinów Humboldta z zapleczem technicznym...
 • lalana
  W Krakowskim Ogrodzie Zoologicznym 6 lipca 2017 roku Pr...
 • pawilon
  W dniu 6 lipca o godzinie 10.00 odbędzie się w naszym...
 • pingwiniarnia
  Wybieg dla pingwinów Humboldta z zapleczem technicznym...
 • dream122
  W piątkowy wieczór 2 czerwca już po raz dwunasty prz...
 • dzieci
  W dniu 1 czerwca zapraszamy najmłodszych zwiedzającyc...
 • woliera2
  W końcu kwietnia zakończyliśmy pracę przy budowie p...
 • hipopotam1
  Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych na wybieg...
 • wizualizacja
  We wrześniu 2016 roku rozpoczęły się prace związan...
 • gereza abisyńska
  W styczniu przyszły na świat pierwsze młode. Powięk...
 • galago
  W jednym z pomieszczeń nocnego pawilonu zamieszkały t...
 • zebry
  Zapraszamy dzieci na spotkania ze zwierzętami, które ...
 • sowas
  Zapraszamy na zimowy spacer do krakowskiego Zoo. Pomimo...
 • piesceF
  W dniu 15 grudnia 2016 roku przyjechały do naszego Zoo...
 • salamandra6F
  W pawilonie Egzotarium, w którym eksponujemy ryby, pł...
 • mikołaj
  W pierwszy grudniowy weekend, 3 i 4 grudnia w godzinach...
 • slonie
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego Zoo jesienią. Po...
 • kitta czerwonodzioba
  Do naszego Zoo przyjechały kitty czerwonodziobe - ptak...
 • kumak dalekowschodni
  W pawilonie Egzotarium, w którym eksponujemy ryby, pł...
 • wielkomyszf
  W nocnym pawilonie zamieszkał samiec wielkomyszy filip...
 • brama
  Zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Krakowa, Pana prof...
 • LEMUR f
  W dniu 28 maja powiększyła się rodzina lemurów katt...
 • tygrysF
  W czasie wakacyjnego spaceru po ogrodzie można liczyć...
 • W dniu 31 maja w godzinach wieczornych przybyła do nas...
 • dream122
  Wieczorem 3 czerwca już po raz jedenasty włączyliśm...
 • W dniu 9 czerwca o godzinie 13.00 odbędzie się w nasz...
 • W dniu 1 czerwca zapraszamy najmłodszych zwiedzającyc...
 • paw
  Zwiedzając zoo w maju można liczyć na spotkanie z wi...
 • wizualizacja1
  W sierpniu 2015 roku rozpoczęły się prace związane ...
 • lutung33
  W dniu 7 marca powiększyła się rodzina afrykańskich...
 • lenniwiec1
  Dnia 2 marca przyjechał do nas młody samiec leniwca d...
 • oliwka55
  Nadeszła spóźniona zima. Na wybiegach zrobiło się ...
 • koby śniade na zimowym spacerze
  Wysokie temperatury, które panują za oknem sprawiły,...
 • W dniu 12 listopada powitaliśmy w ogrodzie nowych mies...
 • klon1
  Pomimo niskich temperatur i nie zawsze sprzyjającej au...
 • W dniu 12 października ogród został zasypany śniegi...
 • wilczyca
  W Mini-ZOO zamieszkała alpaka. Zwierzę to jest przeds...
 • Pierwszy raz w historii utrzymywania gatunku wykluły s...
 • zebram44
  W czasie wakacji przyszła na świat zebra Chapmana i d...
 • tabliczka11
  Od połowy sierpnia przy wybiegach wybranych zwierząt ...
 • Zwracamy się z wielką prośbą o udostępnienie skan...
 • hipki2
  W gorące dni zwierzęta chronią się przed upałem. S...
 • orzelp
  Nawałnica, która przeszła nad ogrodem w dniu 8 lipca...
 • dziwonos1
  Powiększyła się nasza ptasia kolekcja. Sprowadziliś...
 • kulan22
  W czasie wakacyjnej wizyty w ZOO można liczyć na spot...
 • sitatunga
  W ogrodzie można zobaczyć nowych mieszkaców - antylo...
 • dream122
  Wieczorem 3 czerwca Krakowski Ogród Zoologiczny już p...
 • uralek2
  W wolierze puszczyków uralskich można zobaczyć dwa p...
 • krokus2
  Wraz z nastaniem cieplejszych dni na wybiegach pojawia ...
 • kondorek4
  W dniu 29 marca sprowadziliśmy z ogrodu w Norymberdze ...
 • marm22
  Małpy - marmozety białoczelne zostały rodzicami. W d...
 • hirara44
  Jesienią ubiegłego roku z ogrodu zoologicznego w Prad...
 • wiel2
  Nasza para wielbłądów dwugarbnych - Grof i Piękna p...
 • gereza44
  W dniu 4 lutego powiększyła się rodzina afrykańskic...
 • lwica5
  Pomimo niskich temperatur niektórzy mieszkańcy naszeg...
 • wizualizacja1
  W 2015 roku planujemy rozpoczęcie budowy obiektu dla p...
 • yurij11
  Z duńskiego ogrodu w Odense przyjechał do nas młody ...
 • slonie.33
  W pierwszych dniach grudnia na wybiegu słonic indyjski...
 • kondorek66
  W dniu 13 czerwca wykluł się kondor wielki, który je...
 • milu88
  Nasze stado jeleni milu powiększyło się o trzy młod...
 • jesien1
  Nadeszła pora przygotowań do zimy, coraz krótszych i...
 • pomidorowa11
  W dniu 25 sierpnia z Łotewskiego ZOO w Rydze przyjecha...
 • Mini-ZOO to ulubione miejsce odwiedzających nas dzieci...
 • snieznas1
  Odwiedzając nasz ogród w czasie wakacji można liczy...
 • klatymalp
  W dniu 6 lipca 1929 roku, za aprobatą ówczesnego Prez...
 • koronce77
  Korońce - największe gołębie świata doczekały si...
 • biedrona22
  Zachęcamy do stworzenia warunków przyjaznych dla owad...
 • uralek1
  Wiosna w pełni! Wizyta w ZOO o tej porze roku jest oka...
 • zielen33
  W czasie spaceru po ZOO najwięcej uwagi poświęcamy z...
 • pokolecb22
  Jedno z akwariów znajdujących się w budynku Egzotari...
 • denar1
  Trzy samce żyrafy, które przyjechały do nas w paźdz...
 • lwiatka55
  W dniu 12 marca do naszego ogrodu przybyli nowi mieszka...
 • zawilce
  W ciepłe, słoneczne dni na zewnątrz wychodzą najwi...
 • Samiec Sabal
  Rodzina kotowatych, licznie reprezentowana w naszym ogr...
 • zurawie55
  27 lutego z Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku p...
 • wikunia7_
  Spóźniona zima zagościła w ZOO. Ze względu na mro...
 • wikunie6
  Kuzynki wielbłąda - lamy i wikunie doczekały się po...
 • ocelot9
  Młode koty, urodzone latem w naszym zoo - ocelot, jagu...
 • wielblad4_
  Zima zbliża się wielkimi krokami... Nasze zwierzęta ...
 • slon8
  Wprowadziliśmy dodatkową atrakcję dla naszych zwiedz...
 • heloderma2
  31 października otrzymaliśmy w darze trzy jaszczurki ...
 • zyrafiarnia46
  W dniu 25 października obiekt dla żyraf został urocz...
 • malik22
  W dniach 15, 17 i 22 października przyjechały do nas...
 • wizualizacja
  Trwają prace przy budowie pawilonu i wybiegu dla żyra...
 • otocjon88
  Kolekcja drapieżników z rodziny psowatych, reprezento...
 • hipo5
  Zakończył się konkurs na imię dla naszego młodego ...
 • Niezwykłe narodziny
  Z wielką radością pragniemy poinformować narodzinac...
 • tamaryna11
  16 marca powitaliśmy 2,5 - letniego samca tamaryny ces...
 • mazurek1
  Zakończyliśmy w ZOO akcję wieszania budek lęgowych ...
 • ural5
  Dwa puszczyki uralskie, które wykluł się u nas wiosn...
 • annamski10
  27 lutego nasza kolekcja wzbogaciła się o nowe gatunk...
 • mangaba5
  Zakończył się konkurs na imię dla naszej młodej ma...
 • slon
  W okresie jesienno-zimowym pokaz karmienia słoni odbyw...
 • żaby
  Nasza płazia kolekcja wzbogaciła się o dwa nowe gatu...
 • przewodnikwykadrowan01
  Fundacja Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie ...
INWESTOR: FUNDACJA MIEJSKI PARK I OGRÓD ZOOLOGICZNY W KRAKOWIE
DYREKTOR GENERALNY: JÓZEF SKOTNICKI
Koncepcja i realizacja: